دعوتنامه نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته

با عرض سلام و احترام 
بدین وسیله به استحضار می رساند، شما را به بیست و سومین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته تهران دعوت کنیم.
این رویداد بزرگ، فرصتی مناسب برای آشنایی با آخرین دستاوردهای شرکت مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان است.
30 تیر ماه الی 02 مرداد ماه 1403
8 صبح الی 3 عصر 
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
غرفه 19 سالن 44
"لینک دعوتنامه دیجیتال مرغ ماهان"

فرا رسیدن ایام سوگواری اباعبداللّه الحسین (ع)

روابط عمومی شرکت مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان در پیامی فرا رسیدن ایام محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را تسلیت گفت.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

واقعه عاشورا یک رویداد ساده در بستر تاریخ نیست، بلکه برای تمام انسان های است که ذلت‌ گریزی، ستم‌ ستیزی و حمایت از دین و پایبندی به آداب و اصول اخلاقی را در تاثیرگذار ترین شکل ممکن تدریس می کند و برای دشمنان دین نیز صحنه عبرتی است که آنان را به رهایی از اسارت و بندگی نفس فرا می خواند.

روز شمار این‌ حماسه‌، شمارش‌ لحظاتی‌ است‌ که‌ انسان‌هایی‌ عاشق‌ از فراز این‌ روزها به‌ معراج‌ رفتند و در هر منزلی از خود خاطره‌ای‌ به‌ جای‌ نهادند، خاطره‌ایی که‌ هر قصه‌ آن‌ درسی‌ از عزت‌ نفس‌ و کرامت‌ ذاتی انسان‌ کامل‌ امام‌ حسین‌ (ع) می‌باشد.

روابط عمومی شرکت مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان فرارسیدن ماه محرم الحرام را به همه سوگواران و عاشقان سیدالشهداء(ع) به ویژه همکاران تسلیت و تعزیت عرض می نماید.

به امید آنکه عزاداری رهروان راستین آن حضرت مورد قبول درگاه ایزد منان واقع گردد.

شرکت مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان
شرکت مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان 2

شرکت مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان از شرکت های تحت پوشش شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر بوده و زیر مجموعه سازمان اقتصادی کوثر، وابسته به بنیاد شهید انقلاب اسلامی، می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان جوجه یکروزه گوشتی در ایران است که با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص، کارآمد و مجرب و با بکارگیری روشهای دقیق علمی و مدیریتی منطبق بر تکنولوژی روز دنیا، به عنوان شرکتی پیشرو در صنعت طیور کشور به شمار می رود.

معرفی مجتمع تولیدگوشت مرغ ماهان

معرفی مجتمع تولیدگوشت مرغ ماهان

شرکت مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان از شرکتهای تحت پوشش شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر و زیر مجموعه سازمان اقتصادی کوثر وابسته به بنیاد شهید انقلاب اسلامی می باشد .

مرغ کامل بسته بندی


مراکز تولید این محصول در منطقه کرمان با ظرفیت ۲۰۰ هزارقطعه جوجه ریزی مرغ مادر گوشتی و در منطقه چگنی شهرستان خرم آباد با ظرفیت ۱۰۰هزارقطعه جوجه ریزی مرغ مادر گوشتی و در منطقه ساری با ...

اطلاعات بیشتر
  • اشتراک

جوجه یکروزه گوشتی


مراکز تولید این محصول در منطقه کرمان با ظرفیت ۲۰۰ هزارقطعه جوجه ریزی مرغ مادر گوشتی و در منطقه چگنی شهرستان خرم آباد با ظرفیت ۱۰۰هزارقطعه جوجه ریزی مرغ مادر گوشتی و در منطقه ساری با ...

اطلاعات بیشتر
  • اشتراک